Про автора

Конкіна Тетяна Миколаївна

Освіта – вища, Полтавський педагогічний інститут ім. В.Г.Короленка (1995 р.) з відзнакою

Спеціальність за дипломом математика, фізика та інформатика

Стаж педагогічної роботи - 22 р.

Місце роботи – Лубенський фінансово-економічний коледж Полтавської державної  аграрної академії

Посада - зав. відділенням, викладач фізики та інформатики

Категорія - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Проблемна тема  - впровадження інформаційних технологій у процес навчання

Підвищення кваліфікації - Національний університет біоресурсів і природокористування України, Навчально-науковий інститут післядипломної освіти, 2018 р.

Нагороди і досягнення – 2009 р. – Грамота Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління; 2011 р. – Почесна Грамота Міністерства аграрної політики та продовольства України за сумлінну бездоганну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в розвиток аграрної освіти і науки; 2014 р. – Подяка ПДАА за високу професійну майстерність, сумлінну працю; 2015р. – Грамота ПДАА за вагомий ообистий внесок у розвитк аграрної освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців для агропромислового комплексу області; 2016 р. – занесено до Книги Пошани ДУ НМЦ “Агроосвіта”

Робота «Навчання енергозбереженню при викладанні фізики» занесена до каталогу кращих конкурсних робіт в номінації «Краще методичне забезпечення навчально-виховного процесу» на обласній виставці вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Полтавської області 2011 р.

Участь у Виставці  педагогічного досвіду ДУ “Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів “Агроосвіта

До каталогу кращих конкурсних робіт за останні роки включено роботи:

2008 р. – Робота «Проведення тижнів  з навчальних дисциплін»

2009 р. – Електронний навчально-методичний комплекс з дисципліни «Інформатика і комп’ютерна техніка»

2010 р. – Робота «Навчання енергозбереженню при викладанні фізики», робочий зошит для виконання навчальної практики з дисципліни «Інформатика і комп’ютерна техніка»

2011 р. -  Робочий зошит для лабораторних робіт з фізики для студентів  вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

2012 р. –  Робота «Вища математика в поняттях і прикладах» (посібник для самостійного та індивідуального вивчення дисципліни)

2013 р. – Електронний посібник «Вища математика: поняття, приклади, застосування»

2015 р. – Інформаційний ресурс: ФІЗИКА+АСТРОНОМІЯ+ІНФОРМАТИКА; Вища математика. Комплексний зошит + інтерактивні тести для контролю знань студентів економічних спеціальностей

2016 р. – Астрономія. Електронний навчальний посібник

За результатами конкурсу «Педагогічні інновації» в ДУ «НМЦ «Агроосвіта» у 2009 році отримала диплом ІІІ ступеню в номінації  «Досвід роботи циклової комісії» за роботу «Проведення предметних тижнів з дисциплін», у 2011 році диплом за ІІІ місце в номінації «Інноватика в організації практичного навчання студентів за роботу «Практична підготовка операторів комп’ютерного набору»  (комплекс методичного забезпечення)»;  у 2012 році  ІІ місце в номінації «Досвід організації профорієнтаційної роботи», у 2014 році І місце в номінації «Інноватика в організації самостійної роботи студентів», у 2016 році І місце у номінації “Сучасні контролюючі засоби якості знань студентів” та ІІ місце у номінації “Освітній веб-сайт викладача”, у 2017 році І місце у номінації “Електронний навчальний посібник (підручник), ресурс, у 2018 році ІI місце у номінації “Електронний навчальний посібник (підручник), ресурс.

Публікації на сторінках преси часопис «Все для вчителя», план-конспект інтегрованого заняття  з математики та фізики (2010 р.), інтегроване заняття з математики та інформатики (2012 р.)

Сценарій виховного заходу «Народні традиції в наших серцях» опубліковано у збірнику сценаріїв виховних заходів виданим ДУ НМЦ «Агроосвіта», Київ 2015 р.

План-конспект бінарного заняття з інформатики та англійської мови, часопис «Все для вчителя» (2016 р.)

2016